Увійти або зареєструватись Партнери Поширені запитання
Конкурс дитячих фільмів
Україна
4+
cover
Покази фільму завершено! Дякуємо за перегляд!
Демонстрування фільму розпочнеться після фестивальних роликів.
Стрічка доступна лише на території України. Чому?

Синопсис

У межах Чілдрен Кінофесту всьоме відбувається Дитячий кіноконкурс, участь у якому відкрита для всіх юних режисерів та режисерок з України. До складу журі увійшли знані українські кінематографісти: режисерка анімаційного фільму «Мавка. Лісова Пісня» та авторка мультсеріалу «Пес Патрон» Олександра Рубан, режисер і сценарист стрічки «Памфір» Дмитро Сухолиткий-Собчук та акторка Римма Зюбіна («Гніздо горлиці», «Люся Інтерн»). Оберіть Переможця у категорії «Приз глядацьких симпатій» — проголосуйте за один фільм.

Країна:
Україна
Рік:
2022
Вікова рекомендація:
4+
Коментарі
Яна Глазунова
03 Червня 2022 13:47
Дуже вразив мультфільм «Чорний Лютий», актуально про події в Україні . Ми переможемо , все буде Україна !
Олена
05 Червня 2022 01:46
Які талановиті ДІТИ! Ви ВСІ такі великі молодці!! У кожній роботі відчувається кольоровий політ дитячої фантазії, змістовність та кропітка довга творча праця. Дуже сподобалося!! Дивилися з захопленням всією родиною з початку й до останньої стрічки. Думки звичайно розділилися, дуже шкода, що вибрати можна лише одну роботу. Дуже радісно, що Батьківщина багата на такі прекрасні Українські Зерня! Дякуємо Вам та Чілдрен Кінофесту за таку чудову можливість перегляду стрічок талановитих, обдарованих і просто прекрасних дітей! Свій голос віддали за картину, яка сподобалася донечці. Бажаємо кожному з вас перемоги, ви всі її заслуговуєте!!!!!
Юлі
05 Червня 2022 23:06
Чудові роботи у всіх, дуже важко вибрати, за кого проголосувати. Діти, ви дуже талановиті - вірте в себе і свої вміння, не губіть одне одного, продовжуйте робити анімації та знімати фільми. Україні завжди потрібні вправні митці. Легкого навчання вам і безпеки всім вашим родинам!
Юлі
05 Червня 2022 23:08
"Привиди маєтку Міклашевського" - дуже цікаво, дякую! Завдяки вам хочеться побачити цей маєток на власні очі (але без привидів)) Чекайте в гості на Запоріжжі!
Олена
06 Червня 2022 20:41
Дуже талановиті діти, особливо сподобався фільм "Бабка та мураха".
Ірена
08 Червня 2022 10:28
Мені сподобались усі фільми! Дякую! Маркіян, 6 років.
Марія
08 Червня 2022 21:27
не побачила, що маю право голосувати лише за один, а не по трьох намынаціях. Вибачте, автори "Амулета" та "Я-птах". У вас чудові фільми. Коли дивиася амулет - плакала, а я-птах просто надзвичайно глибокий фільм
Victoria Shapovalenko
09 Червня 2022 23:38
Чудові фестивальні роботи! Які творчі та талановиті наші діти! Дуже актуально та інформативно! Успіхів всім конкурсантам! Дякую компанії Чілдрен кінофест за чудову можливість перегляду стрічок !
Олег
10 Червня 2022 16:28
Усі фільми сподобались, шкода, що потрібно вибрати лише один!
Kris
10 Червня 2022 16:57
Даша Ярмолюк, дуже сильний фільм. Головне, щоб були узгоджені права з фотографами, фото яких використовували у фільмі. Вони з світових фото агенств.
Оксана
10 Червня 2022 22:28
Шкода, що можна голосувати лише за один фільм, - було би круто мати можливість визначити фаворита в кожній категорії. І хоч нами віддано голос за ігровий фільм, хочеться відзначити також милу анімацію "Звідки плями у саламандри"))) А загалом усі роботи чудові! Конкурсна програма дуже сподобалася!
Maxym
10 Червня 2022 23:09
Шкода, що один з трьох категорій треба обирати.
Tatiana
11 Червня 2022 01:35
Дуже важко вибрати, мабуть треба за вiком категорii зробити. Дякуемо усIм авторам! Дуже сподобалися Саламандра, Гусiнь та Знахiдка! Хай щастить, сподiваюсь ми ще зустрiнемось з цими талановитими творцями
Ledi Darina
11 Червня 2022 13:42
D. Перебуваючи в Польщі, мала можливість подивитися програму Чілдрен кінофест. І якщо минулого року була запекла боротьба та конуренція у категорії ігрових фільмів знятих дітьми, то цього року її зовсім немає. Війни нам і так вистачає у житті, навіщо її переносити на екран? Адже це моя власна думка. Тому цього року я віддаю перевагу – мультикам! Дуже веселий Зірка бажань, складний Бабка та мураха.
Николай Трубецкой-Иванов
13 Червня 2022 00:52
Я-птах! сподобався найбільше!
Залишити власний коментар
Для того, щоб залишити коментар - потрібно авторизуватись