Увійти або зареєструватись Партнери Поширені запитання

Поширені запитання

Коли буде відкрита реєстрація і можна буде дивитись фільми?
Реєстрація на покази фестивалю відкривається одночасно з його початком – 29 травня о 9:00.
Як зареєструватися на покази?
Перед першим переглядом фільму вам буде запропоновано зареєструвати особистий кабінет, як на більшості онлайн-сервісів – ввести ім’я, прізвище, email та створити пароль. Потрібно буде підтвердити ваш email – перейти за посиланням у листі, який надійде на вашу пошту. Підтвердження email потрібно лише один раз, в подальшому достатьно буде лише увійти в ваш особистий кабінет. Перед кожним переглядом фільму у формі під плеєром необхідно буде вказати кількість глядачів, які будуть дивитися фільм – це потрібно, щоб після закінчення перегляду ви мали змогу проголосувати та поставити фільмові оцінку.
Чи можуть реєстрації закінчитися, як квитки на фільм? Чи потрібно реєструватися заздалегідь?
Ми не обмежуємо кількість переглядів. Ви можете зареєструватися та створити особистий кабінет безпосередньо перед тим, як плануєте почати перегляд.
Чи маю я платити за перегляди?
Усі покази Чілдрен Кінофесту є безкоштовними.
Скільки разів я можу переглянути один фільм і чи можу я переглянути всі фільми?
Всі фільми фестивалю можна подивитись безліч разів. Покази міжнародної конкурсної програми, стрічки якої змагаються за звання найкращого фільму року за версією глядачів Чілдрен Кінофесту, тривають 10 днів – з 29 травня по 7 червня включно. Голосування за ці фільми триває до 23:59 4 червня. Конкурс дитячих короткометражних фільмів: • 29 травня – 5 червня включно – голосування за Приз глядацьких симпатій • 29 травня – 7 червня – покази Добірка «Чарівник Жорж Мельєс»: • 29 травня – 7 червня – покази Спеціальна подія до Дня захисту дітей (1 червня), організована фестивалем спільно з Новим каналом: • 1 – 7 червня включно – онлайн-прем'єра фільму-закриття фестивалю, переможця минулого року – анімаційного фентезі «Викрадена принцеса».
Скільки разів я можу проголосувати?
За кожен фільм можна проголосувати лише раз, щоб голосування було справедливим. Наприклад, перед екраном збирається родина з чотирьох осіб. Під час реєстрації на фільм вказується кількість глядачів – 4 – та після завершення фільму на екрані з’являється форма голосування, у якій можна поставити 4 оцінки фільму, від кожного глядача окремо.
Чому фільми фестивалю можна подивитися лише на території України?
Кожен фільм у світі має свого власника – йому належать права на покази. Щоб провести Чілдрен Кінофест і показати вам фільми, ми купуємо права на покази і стаємо правовласниками на території України (адже Чілдрен Кінофест – це український кінофестиваль із міжнародною програмою). У решті країн світу у цих фільмів є інші правовласники, тому ми не можемо відкривати доступ для перегляду з інших країн, адже це є порушенням прав.
Якою мовою транслюватимуться фільми?
Всі фільми фестивалю демонструються в українській озвучці. Частина фільмів матиме спеціальні субтитри українською, адаптовані для людей з порушенням слуху.
Чому за роботи конкурсу дитячих короткометражних фільмів можна проголосувати тільки один раз?
Аби дотриматись максимально чесного голосування, ми приймаємо лише один голос з кожного акаунту.