Увійти або зареєструватись Партнери Поширені запитання

Поширені запитання

Коли буде відкрита реєстрація і можна буде дивитись фільми? 
Реєстрація на покази в кінотеатрах відкрита з 24 травня тут: https://childrenkinofest.com/ua/schedule/ Реєстрація та перегляд фільму онлайн будуть доступні з 28 травня в онлайн-кінотеатрі Чілдрен Кінофесту.
Як зареєструватися на онлайн-покази?
Перед першим переглядом фільму вам буде запропоновано зареєструвати особистий кабінет, як на більшості онлайн-сервісів – ввести ім’я, прізвище, email та створити пароль. Після чого потрібно підтвердити ваш email – перейти за посиланням у листі, який надійде на вашу пошту. Підтвердження електронної адреси потрібно лише один раз, в подальшому достатньо буде лише увійти в особистий кабінет. Перед кожним переглядом фільму у формі під плеєром необхідно буде вказати кількість глядачів, які будуть дивитися фільм – це потрібно, щоб після закінчення перегляду ви мали змогу проголосувати та поставити фільмові оцінку.
Чи можуть реєстрації закінчитися, як квитки на фільм? Чи потрібно реєструватися заздалегідь?
Ми не обмежуємо кількість переглядів. Ви можете зареєструватися та створити особистий кабінет безпосередньо перед тим, як плануєте почати перегляд.
Чи маю я платити за перегляди?
Усі покази Чілдрен Кінофесту є безкоштовними.
Скільки разів я можу проголосувати?
За кожен фільм можна проголосувати лише раз, щоб голосування було справедливим. Наприклад, перед екраном збирається родина з чотирьох глядачів. Під час реєстрації на фільм вказується кількість глядачів – 4 – а після завершення фільму на екрані з’являється форма голосування, у якій можна поставити 4 оцінки фільму, від кожного глядача окремо.
Чому фільми фестивалю можна подивитися лише на території України?
Кожен фільм у світі має свого власника – йому належать права на покази. Щоб провести Чілдрен Кінофест і показати вам фільми, ми купуємо права на покази і стаємо правовласниками на території України (адже Чілдрен Кінофест – це український кінофестиваль із міжнародною програмою). У решті країн світу у цих фільмів є інші правовласники, тому ми не можемо відкривати доступ для перегляду з інших країн, адже це є порушенням прав.
Якою мовою транслюватимуться фільми?
Всі фільми фестивалю демонструються в українській озвучці.