Увійти або зареєструватись Партнери Поширені запитання
Хлопчик-Гусак
Данія
7+
cover
forbidden
Чілдрен Кінофест завершено! Дякуємо, що дивилися з нами
Фільм демонструється українською мовою. Перегляд можливий лише на території України.
Перегляд фільму буде доступний після перегляду фестивальних роликів.

Синопсис

Video games are Viggo's whole life. But one day when a goose crashes on his balcony and it turns out it can talk, Viggo’s life is changed forever. The goose is desperate to get back to his flock but has a broken wing, so Viggo is forced to step up and help his newfound friend. Together, they go on a colorful adventure which turns out to be far more demanding than Viggo ever imagined.

Режисер:
Michael Wikke, Стин Расмуссен,
У ролях:
Расмус Бьерг, Николас Бро,
Країна:
Данія
Рік:
2019
Тривалість:
87 хв.
Вікова рекомендація:
7+
Коментарі
Лілія
30 Травня 2021 22:38
Дуже милий фільм. Реальне життя завжди цікавіше за віртуальне. І кожен справді здатний на більше, ніж може собі уявити! Дякуємо за можливість перегляду від усієї нашої сім'ї.
Олена
30 Травня 2021 23:49
Легкий та цікавий фільм для перегляду. Якщо поряд є справжній, а не віртуальний друг, життя стане набагато яскравіше, а всі страхи можна перебороти. Дітям дуже сподобався. Дякуємо!
Tatiana
31 Травня 2021 17:07
это только в кинотеатре?(
Адміністратор
01 Червня 2021 14:42
Доброго дня. Так, цей фільм у рамках "Чілдрен Кінофесту" демонструється лише у кінотеатрах міст-учасників. З повагою, Команда Чілдрен Кінофесту
Наталя Гнідаш
31 Травня 2021 23:57
Нажаль в цьому році, не всі фільми можливо переглянути онлайн ((((
Соломон
01 Червня 2021 11:19
Доброго дня, чи буде можливість перегляду фільму онлайн?
Адміністратор
01 Червня 2021 14:43
Доброго дня! Через умови правовласників фільму "Хлопчик-Гусак" він може демонструватися лише у кінотеатрах. З повагою, Команда Чілдрен Кінофесту
Olesia
07 Червня 2021 00:08
Також гарний фільм, гра юних акторів, щирість у спілкуванні, невимушеність, відкритість, чесність, показавно підлітковий вік у своїй чистій красі! Мрійливість акторів, віра в краще, старші актори, які співають, фільм-мюзикл. Розкрита тема дружби та підтримка сім'ї, без претензій, в простоті і легкості. Можливість навчатися від кожного на шляху життя і не боятися змін, нового, бути відкритим і рухатися вперед з радістю! Дуже легкий і позитивний фільм!;-)
Залишити власний коментар
Для того, щоб залишити коментар - потрібно авторизуватись